HQProp T2.8X1.6X3GR-PC 2.8 inç 3 kanatlı pervane gri (2CW+2CCW)
36% discount
The article is no longer available.
Bu alternatif makaleler ilginizi çekebilir
Ürün Açıklaması
FPV yarışçınız veya drone projeleriniz için ideal olan gri renkli yüksek kaliteli HQProp T2.8X1.6X3 pervaneleri keşfedin. Bu pervaneler sağlam polikarbonattan yapılmıştır ve hafif bir ağırlıkla mükemmel performans sunar. Çapı 2,8 inç ve hatvesi 1,6 olan bu pervaneler, hassas ve dengeli bir uçuş deneyimi için mükemmeldir.
Önemli Noktalar:
  • Optimum performans: 2,8 inç çap ve 1,6 hatve ile bu pervaneler hızlı uçuşlar ve hassas kontrol için idealdir.
Özellikler:
  • Çap: 2,8 inç
  • Hatve: 1.6
  • Bıçaklar: 3
  • Malzeme: Daha fazla dayanıklılık için polikarbonat
  • Ağırlık: Pervane başına 1,55 g
  • Göbek çapı: 11 mm
  • Göbek kalınlığı: 4,6 mm
  • Şaft: 1,5 mm