HQProp T2.8X1.6X3GR-PC 2.8 inch 3 pale elice gri (2CW+2CCW)
36% discount
The article is no longer available.
S-ar putea să vă placă aceste articole alternative
Descriere produs
Puncte forte:
  • Performanță optimă: Cu un diametru de 2,8 inch și un pas de 1,6, aceste elice sunt ideale pentru zboruri rapide și control precis.
Specificații: 1:
  • Diametru: 2.8 inch
  • Pitch: 1.6
  • Palete: 3
  • Material: Policarbonat pentru o durabilitate sporită
  • Greutate: 1,55 g per elice
  • Diametrul butucului: 11 mm
  • Grosimea butucului: 4,6 mm
  • Arbore: 1,5 mm